?>

Bary w Hamburgu

W Hamburgu bary często zyskują popularność i równie często wychodzą z mody. Poniżej podane lokale znajdują się w centrum życia nocnego, które obecnie koncentruje się w dzielnicy Sl. Pauli i jej okolicach. Wiele z nich otwiera się dopiero ogodz. 22. W Lnmertcl i Schanzenviertel znajdują się popularne bary studenckie, gdzie można się napić i zjeść tani posiłek. Najciekawsze ulice dzielnicy uniwesyteckiej to Grindelhofstrasse, Rentzelstrasse i Grindelallee.

Cafe im Huch. Beim Grünen Jäger 21. Doskonale jedzenie (lakźe dla wegetarian). Od cza.su do czasu występy kabaretu amatorskiego. Gaststätte Sparr, Hamburger Berg 4. Najlepiej przyjść wcześnie lub bardzo późno. Tu spotyka się miejscowy underground, a może lylko zwykli ludzie ubrani od stóp do głów na czarno.

Holiday Bar. Hans-Albers-PSatz I. Życie płynie (u leniwie i nikt się niczym nie przejmuje. Paloma, Gcrhardstr. 2. Zaciszne miejsce otwarte 24 godziny na dobę. Do jego specyfiki należy sztuka zdobiąca ściany oraz wyjątkowo mocne drinki.

Mary Lau, Hans-Albers-Platz 3. Mimo znaczącego czerwonego oświetlenia ulubiony lokal nowego towarzystwa odwiedzającego ostatnio Sl. Pauli. Mitternacht, Gerhardstr. 16. To tu zaczęła się moda na St. Pauli w latach 80-tyeh. Obecnie popularność tego baru słabnie, niemniej jednak nie popadł on jeszcze w zapomnienie.

Molotov, Sptelbudenplatz 5. W tej coraz popularniejszej knajpie puszcza się muzykę post-punkową. NU. Neue Pferdemarkt 5. Cieszący się powodzeniem bar-restauracja z dobrze dobraną klientelą. Prirtzenbar. Kastanienallee 20. Lokal ozdobiony stiukanii i kandelabrami, z dobrą muzyką soul, trafiają się występy na żywo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>