?>

Restauracje w Hamburgu cz. II

A Hcrcfnrd BeiTstotiw, Schopenslehl 32. Duński grill w eleganckim barokowym domu. At Nali. Rutschbahn M. Turecka restauracja z dużym wyborem dań i przyjemną atmosferą. Dcichgraf, Deichstr. 23. Podaje się tu bardzo dobre makarony, choć niekoniecznie po włosku, Goldene Oase. Bppendorfer Baum 34. Najbardziej nowoczesna restauracja wegetariańska w Hamburgu.

Matsumi, Colonnaden %. Japońska restauracja, w harze podają rybne zakąski susi i sasimi. Medded, Bahrenfelder Chaussee 140. Kudintn egipska, wyjątkowo tanio. Objektiv. Grindelliof 39. Doskonałe przekąski i drobne dania za niewielkie sumy.

Peking Enten Haus, Rentzelstr. 4N. Jak nazwa wskazuje, specjalnością lokalu jest kaczka po pekiń- sku. przygotowują ją kucharze z Pekinu. Sagres, Vorsetzen 42. Jedna z wielu portowych restauracji portugalskich z domową atmosferą: popularna wśród portugalskich robotników portowych, co oznacza, że porcje są gigantyczne. Spróbuj miecznika z paellą (hiszpańskie ristotlo z warzywami, szafranem, przyprawami i innymi dodatkami).

Saki, Eppendort’er Weg 210. Prawdziwa grecka tawerna, uważana za jedną z najlepszych w mieście. Sala Tliai, Bralsende 6. Tajska restauracja specjalizująca się w potrawach z owoców morza z iiisztu. Saltba, Osterstr. 10. Duży wybór dań libańskich i syryjskich, codziennie jest inne menu. Zamknięte w poniedziałki.

S hu li mar. Dillstr 16. Najlepsza hinduska restauracja w mieście, jej specjalnością jest kuchnia mu- ghalska. Tuipan. Stresemannstr. 163. Jedyne miejsce w Niemczech, gdzie można się rozkoszować mongolskimi potrawami z rusztu. Otwarte tylko wieczorem, wyjątkiem są weekendy. Zamknięte w poniedziałki. Tre Fontane, Mundsburger Damm 45. Włoska, przytulna i niezbyt tania restauracja. We wtorki nieczynna.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>